Lyžovanie

Medzi nosné programy pre zimné obdobie v našej produkcii patrí kompletné oblečenie pre lyžovanie a snowboarding. Naša produkcia pozostáva iba z unikátnych modelov. Orientujeme sa na jednotlivcov, pre ktorých vyrábame originálne oblečenia, kde sa vyrobí model iba pre jediného zákazníka. Druhú kategóriu tvoria kluby , poprípade obsluha lyžiarskych stredísk, či lyžiarske školy, pre ktorých vyrábame Limitovanú edíciu. To znamená, že model je vyrobený iba pre jednu skupinu zákazníkov.  Ceny v cenníka sa vzťahujú na Limitovanú edíciu. Pri origináloch je cena z cenníka + 100% prirážka.  Pre kluby ponúkame bundy, vesty, kombinézy, tréningové nohavice, pláštenky, kabáty pre trénerov .

Na výrobu búnd a nohavíc sa požíva 100 % polyester s dýchateľnou membránou. Výška vodného stĺpca je u tohto materiálu garantovaná na 10 000 mm. Dýchateľnosť membrány je 7000 g/m2/24 hodín. Ako výplň používame duté vlákno, ktoré je schopné pri tenkej vrstve Vás ochrániť aj pri -30° C. Celé bundy sú potláčané modernými motívmi, sublimačnou technológiou. Tento spôsob výroby nám umožňuje vyrábať malé série, alebo originály. V našom oblečení máte takmer 100 % istotu, že na svahu nestretnete niekoho v takom istom oblečení. Sme pripravení realizovať pre Vás hocijaké extravagantné oblečenie.

 

BUNDY LYŽIARSKE, SNOWBOARDOVÉ

Na výrobu búnd  sa používa 100 % polyester s dýchateľnou membránou. Výška vodného stĺpca je u tohto materiálu garantovaná na 10 000 mm. Dýchateľnosť membrány je 7000 g/m2/24 hodín. Ako výplň používame duté vlákno, ktoré je schopné pri tenkej vrstve Vás ochrániť aj pri -30° C. Celé bundy sú potláčané modernými motívmi, sublimačnou technológiou. Tento spôsob výroby nám umožňuje vyrábať malé série, alebo originály. 
         Naše bundy sú vybavené všetkými technickými výmyslami, ako sú vrecká na čipové karty, držiaky na klasické permanentky, vrecko na mobil, vrecko na elegantnú "ploskačku", držiak kľúčov aby ste ich pri lyžovačke nestratili, vrecko na čiapku. Každá bunda môže byť vybavená pevnou kapucňou, alebo na odopínanie. Kapucňa môže byť doplnená umelou, alebo pravou kožušinou. Rukávy sú opatrené vnútornou pančuškou, aby Vás neoziabalo, ani keď nemáte rukavice. Skrátka v našej bunde sa budete cítiť ako výnimočná osobnosť vo výnimočnom oblečení.

 

Telefón: +421 905 210 313
Email: sales@gregus.sk
Všeobecné obchodné podmienky