O firme

Už viac ako 22 rokov sa venujeme vývoju, dizajnu a výrobe vysokokvalitného športového oblečenia pre amatérskych aj profesionálnych športovcov a zákazníkov, ktorí majú vysoké nároky na precízne prepracovanie materiálov, dizajnu a šitia. 

 

Náš tím spolupracovníkov má dlhoročné skúsenosti s vývojom strihov akéhokoľvek druhu športového oblečenia s dôrazom na funkčnosť a komfort. Dizajn oblečenia je vždy navrhovaný podľa špecifikácie zákazníka, to znamená, že vždy tvoríme unikátny dizajn. Klient má istotu, že jeho odev je a bude originál. Oblečenie je šité iba na mieru pre určitého zákazníka, pri výrobe sú použité vysokokvalitné a drahé látky a je šité s extrémnym dôrazom na detail a zakončenie. 

V súčasnosti viac ako 80% zákazníkov tvoria športovci z krajín Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko, pre ktorých tvoríme downhillové, freeridové, cyklistické oblečenie. Nezanedbateľná je aj produkcia pre športy ako je kitesurfing, windsurfing, jogging, atletika, motokros a futbal. Na českom a slovenskom trhu sme etablovaným producentom lyžiarskeho a snowboardového oblečenia. Našimi zíkazníkmi sú lyžiarske oddiely a lyžiarske strediská a jednotlivci, ktorí požadujú exkluzívne na mieru šité oblečenie s vlastným dizajnom.

 

Výroba športového ošatenia je odvetvie veľmi náročné na kvalitu práce a použitých materiálov. Šitie musí byť veľmi kvalitné, aby odolávalo pnutiu, námahe, oderom, ktoré pri športe nastanú. Preto je šité s extrémnym dôrazom na detail a zakončenie, čo zabezpečuje dokonalú funkčnosť a zároveň trvácnosť. Musí byť zabezpečená nielen dokonalá nepremokavosť stehov, ale aj brilantné prevedenie grafík a výšiviek. Špecializujeme sa na malé série, pri ktorých môžeme venovať šitu viac času, aby sme zabezpečili prvotriednu kvalitu.

Vo výrobe využívame technológie a strojové vybavenie od týchto dodávateľov:

Naša výroba je situovaná v meste Žilina, ktoré má dlhoročnú tradíciu textilnej a krajčírskej výroby. Tu šikovné ruky našich profesionálnych krajčírok s praxou v obore minimálne 10 rokov poctivo a trpezlivo šijú každý detail Vášho oblečenia. Sme a vždy budeme Made in Slovakia, to je naša značka kvality.

Telefón: +421 905 210 313
Email: sales@gregus.sk
Všeobecné obchodné podmienky