Vytvorte si vlastný dizajn

Na spracovanie Vašej predstavy o vašom dizajne je potrebné dodržať určité pravidlá. Ako podklad pre spracovanie vašej predstavy o návrhu nám môžete poslať čokoľvek, náčrtok na papieri, obrázok z internetu, dres ktorý máte, alebo komplet spracovaný návrh z počítača.

      Všetky podklady je potrebné dodať vo vektorovej grafike. Principiálne je jedno v akom počítačovom programe bola vytvorená. Vhodné súbory sú s príponami: CDR, CMX, AI, PDF, EPS, WMF, EMF .. Na priame spracovanie nie sú vhodné súbory bitmapové s príponami napr. JPG, BMP, TIFF, GIF /Pokiaľ nechcete natlačiť fotografiu atď./ . Tieto formáty sa musia prekresliť do vektorovej grafiky, čo sú náklady a cena navyše. Väčšina Vašich sponzorov má svoje logá spracované vo vektorovej grafike, preto si ich od nich vyžiadajte. Veľmi veľa lôg už máme aj my spracovaných vo vektore, za opýtanie nič nedáte. V prípade, že neviete zabezpečiť logá v krivkách, a my ich musíme prekresliť, zašlite nám čo najväčšiu bitmapovú predlohu, akú je vám schopný sponzor dodať. Všetok text je potrebné previesť na krivky , alebo uložiť spolu s návrhom aj potrebné fonty. Sme síce vlastníkom  tisícok rezov fontov, ale zákon schválnosti je v tom , že práve nie tie vaše.

      V prípade, že si chcete spracovať kompletný návrh sami, pre vás sú určené strihové predlohy, ktoré si môžete stiahnuť z nášho webu. Aj tu však musíte dodržiavať určité zásady . Predlohy sú vrátane švíkov na zošitie, tieto švíky sú 7mm. Pri nadväzovaní jednotlivých dielov na to nesmiete zabúdať, pretože potom by vám čiary na dieloch nenadväzovali na seba, bolo by to neprofesionálne. Ďalšou veľmi dôležitou vecou vášho návrhu sú farby . Na každom monitore sa farby zobrazujú ináč v závislosti od nastavenia a farebného profilu monitora. Najjednoduchšou cestou je vytlačiť si váš návrh na tlačiarni. Ak vám farby súhlasia s vašou predstavou, zašlite nám tento obrázok a my farby už nastavíme tak aby súhlasili s vašim návrhom. Druhou možnosťou je, že vám pošleme farebnicu , podľa ktorej vyberiete farby.  Túto službu poskytujeme pri objednávke nad 20 ks. Farby môžete definovať  aj  z farebnice Pantone, potom vieme farbu nastaviť.

     S akýmikoľvek otázkami sa nás s dôverou obráťte.

Telefón: +421 905 210 313
Email: sales@gregus.sk
Všeobecné obchodné podmienky